ScrollToTop
AKTUALNOŚCI
Siedziba Kancelarii i zasady świadczenia usług
12.12.2015

Siedziba Kancelarii mieści się przy ul. Warszawskiej 34 w Kielcach na I piętrze w Domu Rzemiosła, tuż obok Sądu Rejonowego. Dla klientów dostępny jest parking przed budynkiem.

 

Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z całego kraju, najczęściej z woj. świętokrzyskiego, w szczególności powiatu kieleckiego, koneckiego i ościennych.

 

Kancelaria oferuje usługi w  swojej siedzibie, ale także w siedzibie czy miejscu zamieszkania Klienta a także poprzez kontakt elektroniczny i telefoniczny.

 

Poza usługami świadczonymi osobiście, Kancelaria współpracuje również z ze sprawdzonym i zaufanym zespołem radców, adwokatów, prawników, notariuszy i doradców podatkowych.

 

Kancelaria oferuje Klientowi kilka wariantów prowadzenia powierzonej sprawy, który decyduje w jakim zakresie chce korzystać z pomocy Kancelarii. Klient ma wybór pomiędzy kompleksowym prowadzeniem sprawy przez radcę prawnego, do skorzystania z pomocy na wybranych etapach postępowania lub wyłącznie poprzez sporządzenie pojedynczego pisma bądź zasięgnięcie pojedynczej porady prawnej.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI